Отправить заявочку
+38 (099) 204-50-01
24.04.2014

Птички любви

Агентство «Velvet» хочет поведать Вам о романтическом свидании, организацией которого занимались. Но посмотрите Вы на него не нашими глазами, а глазками девушки, которая готовила это свидание в подарок своему мужу.

Итак, Катя Котвицкая о романтическом свидании с Богданом: 

"Життя після весілля набуває нових значень, закохані один в одного хочуть ще більше оберігати, дарувати радість, кохати, робити сюрпризи і ще частіше говорити «Я тебе кохаю».
Саме тому 14 лютого подружній парі, та ще й вперше у статусі чоловіка і дружини, хочеться зробити особливим і незабутнім!
У цьому не обійтися без допомоги чарівних фей із агентства «Velvet»! Отже, романтичне побачення у прекрасній атмосфері – от що запам’ятається назавжди.

Побачення готувала я, а Богдан навіть не здогадувався. Уже вранці 14 лютого, привітавши коханого, я вручила йому запрошення на побачення. Погода видалась у той день весняною, крізь дерева пробивалось сонечко і дарувало тепло і радість.
Наші Velvetіки і чарівна природа, яка прокидається від зимового сну, зустріли нас у неймовірному місці, у яке я закохалася із фотографій  студії Nezabudkа! Цього разу у нас залишаться прекрасні спогади, які на світлини зафіксувала Люда Малишева.
У цьому місці співали пташки, а на деревах, як і у день нашого весілля, були шпаківні та снігурі, які стали «зимовим варіантом наших весільних пташечок» (які були створені чарівними ручками Альони Пархоменко)! 

Ми з Богданом у такій атмосфері знову згадали НАШ день, такий особливий і такий радісний! Тому поговорити було про що. Ми пили чай, їли смачне печиво, читали один одному вірші про кохання із книги «Шоколадні вірші про кохання», яку я подарувала коханому зранку! А ще зробили добру справу – погодували пташечок. 
Такий день у нашому подружньому житті став ще одним пазлом яскравої картинки із назвою «Кохання вічне»!

Дякуємо вам, любі наші Velvetіки, що додаєте яскравих фарб у цю картинку і даруєте незабутні враження! Любимо вас!»

Вот такой приятный день подарила любимая жена мужу! Мы рады, что агентство «Velvet» приняло участие в организации такого приятного подарка на 14 февраля.

flower

Вернуться в раздел
Поделиться этой статьей с друзьями можно нажав кнопку социальных сетей в конце страницы. Если Вы считаете эту информацию полезной и актуальной, то нажмите кнопку
– мы будем благодарны!

��������

Обратный
звонок