Отправить заявочку
+38 (099) 204-50-01
16.01.2015

"СВАДЬБА ЗА КАДРОМ": организация девичника

У цьому році трапилось багато чого цікавого та яскравого для мене. Особливо моє весілля. Звичайно повнісінько весь Velvet був задіяний у цьому проекті життя)). Але сьогоднішня розповідь передує тому щасливому дню. Ви вже знаєте, що ми всі як велика родина і любимо один одному робити сюрпризи, радувати і дивувати. Так ось, одного прекрасного погожого дня до мене постукало отаке чарівне запрошення на дівич-вечір.

Значить я зібралась духом, фантазіями та мріями (бо знала, що Вельвет не дасть промаху) і поїхала до своїх «дівчульок». Ну, звичайно, спізнилась на 2 години, але так, як я наречена, то мені вибачили))). Забрала мене пані Шеф і кудись повезла. Везла вона мене доволі довго, і слід додати з зав`язаними очима, в лежачому положенні та під шикарнючу підбірку пісень про наречену. Коли ми все-таки добрались до місця призначення, я була впевнена, що мене завезли на кілометрів 10 від нашого міста. Але ні, це Юля-водій катала мене по колу і привезла на так званий «аеродром», де вже чекали всі вельветовські красуні. Ви не уявляєте, що вони мені вигадали! Так як вони знають про мою мрію навчитись водити, то організували майстер клас по водінню, з екзаменами та особистим інструктором. Доречі, дуже суворим)). На шляху мені траплялись отакі смішнючі знаки.

организация девичника, тематический девичник

А ще дівчата приготували правила сімейного руху, які обов’язково знадобляться  всім))

Це було мега-круто та розважально. Ми, як завжди, насміялись і навеселились. А дехто навіть зрозумів як треба тримати кермо.

Я страшенно люблю цю шалену компанію, яка здійснює мрії. Обов’язково робіть своїм подругам такі свята, адже це пам'ять про дівчачі гулянки і, можливо, ви теж навчитесь виконувати мрію друзів. А ми вам допоможемо.

организация девичника

Цю історію я вам розповіла, щоб поділитись своєю радістю. І продемонструвати, що все ж професійні організатори завжди зроблять незабутнє свято  дівич-вечора для вашої подруги чи сестри! Між іншим, ми розробили пакет подарункових сертифікатів на окремі весільні послуги. Відтепер на дівич-вечорі ви можете подарувати своїм близьким сертифікат, наприклад,  на розробку весільних запрошень професійним дизайнером-поліграфістом. Також наше весільне агентство може розробити сертифікат на будь-яку весільну послугу, яку ви захочете подарувати! Думаю, цей подарунок справді здивує і запам’ятається, а ще буде дуже корисним!

организация девичника

Бувайте. Люблю вас. Ваша Маняша.

Вернуться в раздел
Поделиться этой статьей с друзьями можно нажав кнопку социальных сетей в конце страницы. Если Вы считаете эту информацию полезной и актуальной, то нажмите кнопку
– мы будем благодарны!

��������

Обратный
звонок