Отправить заявочку
+38 (099) 204-50-01
15.04.2015

"СВАДЬБА ЗА КАДРОМ": Маняша - невеста

Ніколи не думала, що буду так хвилюватись…

Життя та робота навчили відноситись до всього з посмішкою та іронією, і до свого весілля, на яке довго чекала, я збиралась відноситись саме так. Але це виявилось дуже важким завданням. Хвилювалась я страшенно. Хоч, якщо розібрати деталі, то все було добре, про таку підготовку можна було тільки мріяти. Наші з нареченим мами були попереджені про невтручання в наше свято (повірте інші мами ще яку погоду роблять в підготовці). Були підключені найкращі професіонали своєї справи.

Головною нашою проблемою був абсолютно незвичний формат для проведення весілля. Погодьтесь, поляна в лісі геть не асоціюється з весіллям. Є дуже багацько нюансів, які не можливо відкорегувати на природі. Головне - погода. А ще освітлення, комфортні умови, вода і дуже багато маленьких, але потрібних нюансів. Але це була наша мрія і ми затвердили місце та почали підготовку.

І ось настав цей ранок! Завдяки моїм близьким та крапелькам барбовалу, я дуже гарно виспалась та відпочила. А о 10 почався мій ранок нареченої. Слід зазначити, що глянувши у вікно, мій настрій та впевненість підвищилась до вершин Говерли. На вулиці було дуже сонячно та тепло. І тут все почалось. Зачіску та макіяж зробили так, як я мріяла.

Потім була поїздка на місце, де мене мав зустріти мій майбутній чоловік. Хочу сказати головне - коли я побачила свого Івана, то мені стало абсолютно все одно чи буде холодно, чи встигнеться зробитись гриль –меню...головне, що ВІН біля мене і тримає за руку.

организация свадьбы организация свадьбы

А після того, як побачила, яку красу втілили мої феєчки, я настільки розслабилась, що дозволила собі на голодний шлунок бокальчик шампанського.

Слід зазначити, що наш стіл молодят - це зріз із 100-літнього дуба, який Іван скількісь років тому прикотив додому.

Погода, вимолена стількома гарними дівчатами, просто вражала осіннім спокоєм та кольоровим багатством. Фотосесія в лісі наповнила нас почуттям, що це найважливіший день у нашому житті. 

ООО! Забула розповісти про свій букет та вінок. ЦЕ БУЛО ЩОСЬ. Я все весілля розглядала, скільки в букеті квітів. Повірте, їх там було безліч, були навіть такі, які я ніколи не бачила. А вінок настільки ніжно та вишукано підкреслював образ, неможливо було намилуватись. 

       организация свадьбы организация свадьбы организация свадьбы

Приїхали гості, тож слід було починати. Плакали всі. Напевно так слід назвати нашу Виїздну. Завдяки талановитій ведучій, нашим обітницям, які ми писали довгими ночами, таємничості лісу та найріднішим людям, наша Виїздна церемонія вийшла просто найяскравішою емоцією дня. Плакав навіть мій Іван, який до цього, протягом 5 років не зронив ні сльозини, навіть над «Хатіко».

Ми - шалені книгомани і в мріях у нас своя велика КНИЖКОВА бібліотека. Всіх своїх гостей ми просили замість квітів дарувати нам книжки. 

А потім були вітання, поцілунки, компліменти. Поки одні вітали, то інші смакували смачнючим кенді-баром, глінтвейном з смаком кохання та насолоджувалися столом спогадів, де ми спробували зібрати фото наших родин та гостей, які приїхали.

Коли закінчились всі привітання, то гостей запросили у наш "ресторан" на свіжому повітрі. Нам з Іваном дали час повтирати один одному сльози радості. Деякі гості думали, що на цьому все і скінчилось, що можна вже їхати додому. Солоденького з'їли, гірким запили, поплакали, позгадували. Все. Але насправді всіх чекав банкет.

Далі все було, як в приємному сні: тости від найближчих, приємні сюрпризи та подарунки. Так я не посміхалась давно.

А потім був наш танець, під нашу улюблену Крихітку Цахес. Я взяла на себе відповідальність і переспівала її. Чого не зробиш заради любимого «мужчінчика».

организация свадьбы  организация свадьбы

Я думала, що лусну від приємних емоцій та постійного сміху, але натанцювавшись та наобіймавшись із друзями, ми перепочили. І правильно зробили, бо за другим столом нас чекав сюрприз - приїхали наші друзі та найкраща кавер-група Джим Бім, які просто наповнили свято драйвом та музичним звуком.

Під кінець вечора сюрпризом стала пісня від мого Івана. Він страшенно хвилювався, але йому вдалось знову мене здивувати, заспівавши. Дякую тобі, мій улюблений репер))

І все закінчилось під солоденький тортик та нічне сяйво.

День пролетів дуже швидко, але яскраво, залишивши після себе море спогадів та емоцій. За специфікою своєї роботи, я завжди знаходжусь по ту сторону весілля, де треба бігати, а не відпочивати, бо я весільний координатор. Ні не так, я - ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР!!! Я дуже люблю свою роботу, а після власного весілля ще більше впевнилась, що моя робота дуже важлива та потрібна. Якби не мої дівчатонька, які у всьому допомогали, та власний досвід, я б точно не могла похвалитись своїм щасливим днем. Мені дуже шкода наречених, які беруть на себе відповідальність за весільний день або їхніх мам, які все весілля сидять на голках, переживаючи за кожну хвилину, це не свято, це –жах. Адже в цей день все повинно бути ідеально - так, як в мріях. Я рада, що маю команду, яка втілює мрії, навіть у таких неочікуваних місцях, як ліс)))

Ми в один голос з чоловіком можемо сказати, що у нас було НАЙКРАЩЕ ВЕСІЛЛЯ. Ми шалено раді, що ризикнули і не побоялися природи, а вона - ще та дама, повірила в нас і здійснила нашу мрію.

Хочеться вклонитися всім тим, хто допомогав нам здійснювати таку шалену фантазію. Ми вас любимо і бажаємо здійснення ваших мрій.

Ваші Куцаківські Оксана та Іван.

Вернуться в раздел
Поделиться этой статьей с друзьями можно нажав кнопку социальных сетей в конце страницы. Если Вы считаете эту информацию полезной и актуальной, то нажмите кнопку
– мы будем благодарны!

��������

Обратный
звонок