Отправить заявочку
+38 (099) 204-50-01
3.02.2015

"СВАДЬБА ЗА КАДРОМ": почетный диплом друга агентства

Всім привіт. Наближається новий весільний сезон і хочеться згадати про наших талановитих помічників. Це наші фотографи, відеооператори, ведучі, музиканти та інші майстри весільної справи. Як ви бачите, ми працюємо майже постійно з тими самими людьми. І це не тому, що інших ми не знаємо. А тому, що довіряємо саме цим професіоналам. Адже саме вони створюють спогади про ваш день, наповнюють весілля жартами та сміхом, створюють музичний супровід. І роблять це професійно, самовіддано і талановито. А отже, заслуговують великої хвали та дяки. Весільне агентство Velvet обирає тільки найкращих підрядчиків, щоб спогади про ваше весілля залишилися найприємніші. В минулому сезоні ми навіть придумали почесний диплом друга агентства. І в цьому році мали честь вручити його деяким колегам.

организация свадеб, организация выездных церемоний, свадебное агентство

Деякі  молоді дивуються, чому ми наполягаємо саме на тих чи інших спеціалістах? Адже вони вже десь когось побачили і хочуть саме цього, наприклад, відеооператора. Справа в тому, що ми бажаємо вам вже перевірених професіоналів. Ми працюємо з людьми, в яких великий професійний багаж. Весіллями, проведеними разом, ми пишаємось і готові нести відповідальність за їхню роботу. Я знаю, що в мене розумні читачі, і ви розумієте, що прекрасне весілля – це свято створене командою професіоналів, які до того ж є прекрасними людьми, адже це теж дуже важливо. Людський фактор не раз нам псував весільну підготовку. Через це нам абсолютно не хочеться працювати з людьми, які не вважають себе частиною команди. Ми хочемо довіряти людям на весільному майданчику і знати, що вони гідно справляться з поставленою задачею.  Адже кожна деталь в нашій співпраці важлива, нам довірили найщасливіший день. І все може безповоротно зіпсувати запізнення відеооператора. Далі може затягнутись весь весільний ранок і затримається церемонія, гості будуть чекати, батьки поспішати, а молодята нервувати. Ми розписуємо щохвилинно весільний день і повідомляємо, коли слід прибути на майданчик кожного підрядчика. Через це відеоператор, який сам вирішує, коли йому варто приїжджати на весільну локацію, працював з нами перший і останній раз.

Молодята, вам не варто переживати, ми знайдемо для вас тільки вашого спеціаліста, він задовольнить вас і за якістю і за ціною. Адже з кожним роком ми поповнюємо нашу весільну базу, яка складається тільки з найкращих, і ми пишаємося нашими роботами.

Дорогі наші колеги, ми вас цінуємо і бажаємо вам гарного весільного сезону. Сподіваємося, ще не раз з вами побачитися.

Ваша Маняша.

Вернуться в раздел
Поделиться этой статьей с друзьями можно нажав кнопку социальных сетей в конце страницы. Если Вы считаете эту информацию полезной и актуальной, то нажмите кнопку
– мы будем благодарны!

��������

Обратный
звонок