Отправить заявочку
+38 (099) 204-50-01

Свадьба Кати и Богдана

Они друг для друга - ВСЕ. И подтверждают это ежеминутно, радуя мир и окружающих. Мы создавали для Кати и Богдана любовное гнездышко. С этой свадьбы начался сезон 2013. Очень веселые и нежные ребята, поэтому творить для них праздник тоже было легко. День, в котором много птичек, солнца и любви… 

 

promo_1

Вернуться в раздел
Отзыв молодоженов

Найголовніше свято у нашому житті пройшло на високому рівні, ми навіть не мріяли про ту казку, яку створила команда Velvet !!! Ми ще раз переконалися у тому, що таке грандіозне свято як весілля повинно проводитися на високому професійному рівні! А Velvet саме таке агентство! Ви, любі наші, дали розслабитись нам ще із самого ранку і отримувати задоволення від нашого весілля! У вас золоті руки, щира і світла душа, любов до сваєї справи, самовідданість роботі, прагнення самоудосконалюватись! Тому ви сміливо рухаєтесь у напрямку процвітання! Успіхів вам у цьому!

П.С. Жодне свято нашої родини без Velvet проводити не будемо! Полюбили їх не лише як профі, а і як щирих та відкритих людей! Юлічка, Кузічка, Альоночка, Маняша, Віка та Лєна - наші весільні феї! Із ними чудеса стають справжніми, а мрії взагалі перевершують наші сподівання! Любимо вас!

Свадебная галерея
Видео
��������

Обратный
звонок